Kancelárske stoličky

No Limit ERGO DE

999 

Otočné kreslo s výrazným dizajnom, nie len pre manažérov s osvedčenou kvalitou. Kreslo NO LIMIT ERGO DE spĺňa vysoké požiadavky a zaručuje ergonomický komfort.

No Limit ERGONOM ACTIVE

799 

No Limit ERGONOM ACTIVE je stolička s najlepšími ergonomickými parametrami a AKTÍVNYM sedením s možnosťou aretácie, podporujúca správnu anatomickú polohu chrbtice pri dlhodobom sedení.

No Limit ACTIVE

799 

No Limit ACTIVE je stolička v najvyššej možnej ergonomickej výbave s AKTÍVNYM sedením s možnosťou aretácie. Stolička je určená na každodenné dlhodobé sedenie.

No Limit ACTIVE LADIES

799 

No Limit ACTIVE LADIES je stolička v najvyššej možnej ergonomickej výbave s AKTÍVNYM sedením s možnosťou aretácie. Rozmermi je navrhnutá špeciálne pre ženskú postavu.

No Limit ERGONOM

599 

No Limit ERGONOM je stolička s najlepšími ergonomickými parametrami podporujúca správnu anatomickú polohu chrbtice pri dlhodobom sedení.

No Limit SMOLL / KIDS ACTIVE

448 

No Limit  NO LIMIT SMOLL/KIDS ACTIVE je stolička s najlepšími ergonomickými parametrami a AKTÍVNYM sedením s možnosťou aretácie. Nastaviteľná konštrukcia umožňuje meniť nastavenia, od stoličky pre deti predškolského veku, až po sedenie vhodné pre dospelú osobu (do výšky postavy 160 cm), kedy podporuje správnu anatomickú polohu chrbtice pri dlhodobom sedení a tak je jej využitie vekom neobmedzené.

No Limit ECONOMY PLUS

399 

Stolička No Limit ECONOMY PLUS je kvalitná anatomická stolička vo výbornej ergonomickej výbave vo výhodnej cenovej kategórii. Stolička je určená na každodenné dlhodobé sedenie.

No Limit ECONOMY

199 

Stolička No Limit ECONOMY je kvalitná anatomická stolička vo výbornej ergonomickej výbave vo výhodnej cenovej kategórii. Stolička je určená na každodenné dlhodobé sedenie.

NO LIMIT ERGONOM FLEXI / V

799 

Otočné kancelárske kreslo s opierkou hlavy, s výrazným dizajnom a osvedčenou kvalitou nie len pre manažérov. Kreslo NO LIMIT ERGONOM FLEXI spĺňa vysoké požiadavky a zaručuje ergonomický komfort.

NO LIMIT ERGONOM FLEXI / N

799 

Otočné kancelárske kreslo s výrazným dizajnom a osvedčenou kvalitou nie len pre manažérov. Kreslo NO LIMIT ERGONOM FLEXI spĺňa vysoké požiadavky a zaručuje ergonomický komfort.

Zobrazených všetkých 10 výsledkov